• Szkoła Muzyczna
            • Wizyta w Państwowej Szkole Muzycznej

• 16 maja grupa "Muchomorki" odwiedziła Państwową Szkołę Muzyczną. Przedszkolaki miały okazję posłuchać, jak uczniowie szkoły grają na różnych instrumentach. Mogły także zwiedzić trzy (tematyczne) sale i porozmawiać z nauczycielami.

• Koncert w Państwowej Szkole Muzycznej

• 18 kwietnia grupa "Muchomorki" uczestniczyła w koncercie przygotowanym przez naszą panią Anię (z rytmiki) oraz uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej. Przedszkolaki zapoznały się z instrumentami takimi jak: wiolonczela, gitara, altówka, skrzypce, waltornia, puzon, fortepian, akordeon, flet, klarnet, trąbka, ksylofon. Pani Ania opowiedziała czym się charakteryzuje każdy instrument oraz do jakiej grupy instrumentów należy. Kilkoro dzieci aktywnie brało udział w zaproponowanych zadaniach.

• Lorem ipsum dolor